072-5742293

Carwash interview: hoeveel rijlessen per week en de rijles app

Posted on

Carwash interview: hoeveel rijlessen per week en de rijles app

Veel van onze leerlingen vragen zich af hoeveel rijlessen zij per week kunnen volgen. En wat is ideaal? Zo vaak mogelijk, of juist één keer per week. Dat verschilt natuurlijk per persoon, maar in deze editie van Carwash interview legt Ed hier iets meer over uit. Ook vertelt hij alles over de rijles app die Rijschool van Voorst gebruikt en welke voordelen dit biedt. Kijk of lees hieronder meer!

Hoeveel rijlessen kan ik per week volgen?

In principe net zo vaak als je wilt. De meeste mensen doen 1 keer in de week, maar hoe eerder je je rijbewijs wilt hebben ja hoe meer je in een week zal moeten lessen. Als je ‘m dus heel snel wilt hebben kan je dus ook meerdere keren, 3 of 4 keer in de week lessen. We raden wel aan om niet meer dan 3 rijlessen per week te doen, anders wordt het wel heel erg intensief. Maar als je wilt, kan je dus meerdere keren per week rijles volgen bij Rijschool van Voorst.

Alles over de rijles app van Rijschool van Voorst

Je kan een overzicht zien. Wij hebben een rijles app. Daarmee kan je alles overzien dat met je rijlessen te maken heeft. Je kunt zien wanneer je weer rijles hebt, je kunt rijlessen zelf afspreken of afzeggen, de betalingen bijhouden en ook je vorderingen. Na iedere les maken we op een leskaart aantekeningen, wat de vorderingen zijn. Thuis kan je dat zelf op je telefoon of op de computer in het overzicht zien.

Woon jij (in de omgeving van) Heerhugowaard of Alkmaar en wil jij je rijbewijs halen? Schrijf je dan nu in bij Rijschool van Voorst, de persoonlijke rijschool uit Heerhugowaard en omgeving!

Verified by MonsterInsights